IronFist2 - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Server
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přechod na WoTLK

Goto down 
+13
Unerogi
Alik
Xender
Aewin
Moona
winkli
yappyy
Derk
Kron
Inkvizitor
Freezix
suny
-DarkLich-
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeTue Feb 17, 2009 10:43 am

Jak je uvedeno na hlavní stránce, je tu možnost přejít na WoTLK a proto se prosím můžete vyjádřit jaký máte názor.

citace :

Uběhl nějaký čas a opět se vrácíme s anketou o přechod na WoTLK.
Osobně bych tento krok doporučoval už jen z důvodu nových aktualizací a oprav který již není do TBC možné vložit!
Navíc vše můžeme upravovat podle vašich představ a to i celkovou obtížnost atd.
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeWed Feb 18, 2009 3:36 am

Abych nezapomněl nejedná se o okamžitý přechod i když se odhlasuje WoTLK nebude hned druhý den na serveru Smile
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
suny




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 01. 09
Age : 29

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeWed Feb 18, 2009 10:38 am

lol! DL prosím kdyby se odhlasoval wotlk kdy by jsi byl schopen ho dat na server ??? a taky jestli platí že tu potom dáš linky na wotlk ke stažení ... díky ... Smile jo a všem herním kolegům můžete být rádi že tu jsou tak skvělí admini Wink lol!
Návrat nahoru Goto down
Freezix




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 02. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeWed Feb 18, 2009 1:53 pm

Ja osobne se stavim zasadne proti a to kvuli tomu ze ztraci smysl PvP a z castu take spoluprace PvE
Myslim ze Death Knighti do rozmanitosti WoW rozhodne neprispeli, umi vsechno a zadna normalni classa se s nimi nemuze merit navic v PvE uz ztraceji classy svou hlavni vyhodu, protoze kazdy radsi vezme Death knighty, tot muj strucny nazor a ac nerad tak s nastupem WoTLK tento server pravdepodobne opustim Sad
Návrat nahoru Goto down
suny




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 01. 09
Age : 29

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeThu Feb 19, 2009 7:35 am

podle mých zdroju je death king na nic ... jestli umíš hrát dobře klidně aji za mage tak death kinga das v pohode Very Happy death king sice umi vsechno co ostatni class, ale ma mali DMG ... já bych ta DK hrát nechtěl Smile možná bych to chtěl jen zkusit, ale né hrat ... a stím PVP a PVE máš pravdu no .... Smile ale zase vidět novou krajinu novej svět atd ... Smile za to to možná stojí ale uvidí se ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inkvizitor

Inkvizitor


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeThu Feb 19, 2009 8:23 am

Ze skusenosti na offiku muzu rict: 1)ze DK ac ho vsichni maji za uber preimbovaneho je skoro jako normalni class...(kdyz vis jak na nej tak ho sundas...pr. kamos dal v protekt arena specu(coz existuje pac i tanci maji solidni DMG)v 2v2 dva DK sam)
2)nevim jak dead king (suny to se ti povedlo lol! ) ale death knight DMG dava docela velkou...svoje tankovani na tom ma napr. zalozeny
3) krajina+questy+pribeh je libovka...jesi tu ty q budou fungovat...(nej Q co sem asi delal bylo ockovani medvedu)
4)dat 10 man naxx v gearu z questu mne prislo prehnany...
5) sila hrace proti NPC ktery zabiji je taky prehnana...s warlockem sem si solnul Q pro 5 lidi...a nepomatuju si jesi sem tam nekdy vubec umrel
to je asi tak vse...mozna si casem este na neco vspomenu...
Návrat nahoru Goto down
suny




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 01. 09
Age : 29

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeThu Feb 19, 2009 8:28 am

no inkvizitor wotlk jsem nehrál, ale podle toho co jsem slyšel, tak třeba mage má větší DMG jak DK... nwm já bych ani za DK hrát nechtěl možná to časem zkusím, ale nwm podle mě když to umíš dobře za svůj class tak dáš ostatní bez ohledu na to co to je king akorád si nemůžu jaksi vybrat class za kterej by mě to bavil, baví mě celkem rogue, ale chtěl bych zkusit jinej class, budto locka, nebo hunta ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
suny




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 01. 09
Age : 29

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeThu Feb 19, 2009 8:31 am

inkvizitor chtel by jsi prejit na Wotlk nebo zustat u TBC??? já jsem pro wotlk, už jen s toho důvodu že to může být nové pěkné prostředí a když DL napsal že sem dá linky na wotlk ke stáhnutí tak proč ne protože kupovat org se mě fakt nechce za 1 000 ;- ) a co jsem to pokoušel stahovat s torrentů, mám pomalí připojení chtělo by to více seedu Very Happy a nebo novej net Very Happy a co ty??
Návrat nahoru Goto down
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeThu Feb 19, 2009 4:25 pm

PvP a Classy
Tak WoTLK chtěl Blizzard všem otevřít možnost porazit v pvp 1vs1 každého. Když si to vezmeme na TBC nelze aplikovat vyrovnané PvP 1vs1 a spoustu class něktorou nikdy nemůže dát. Třeba tank musí být v TBC smířen s tím že je prostě na PvE a to je v WoTLK změněné. Otázka je zda byl tento tah dobrý, těžko to hodnotit protože když se zamyslíme vše bud může být vyrovnané a nebo originální, ale co je lepší těžko říci.

PvE
Blizzard chtěl přiblížil všechny dungeony i těm horším hráčům a těm co WoW tolik nehrají. Tato volba je spíš obchodní strategie získat nové hráče. Můj názor na to je, že měli být dva typy setů a ani by se nemuseli lišit statama, ale třeba vzhledem. Ti slabí hráči by vypadali hůř než ti silní, ty by měli namakané sety.
Ale bude teď nový patch s novým dungeonem a budou T8 a myslím že ta obtížnost se změní a Blizzard už ví že tohle s lehkou obtížností byla chyba. Přišli noví hráči ale staří odešli, takže nula od nuly pojde.

Vzhled
WoTLK jsem již zkoušel a grafikou a vzhledem je perfekní, skoro každé území mě uchvátilo a přišlo mi opravdu promakané.

Shrnutí
Vše má vždy svoje mouchy a to měl i TBC, ale časem se vše vymaká aby to bylo přesně tak jak to hráči chtějí.

Toť můj názor a nikomu ho nenutím ani jeho vlastní názor nespochybňuji.
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
Inkvizitor

Inkvizitor


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeFri Feb 20, 2009 9:31 am

suny napsal:
inkvizitor chtel by jsi prejit na Wotlk nebo zustat u TBC??? já jsem pro wotlk, už jen s toho důvodu že to může být nové pěkné prostředí a když DL napsal že sem dá linky na wotlk ke stáhnutí tak proč ne protože kupovat org se mě fakt nechce za 1 000 ;- ) a co jsem to pokoušel stahovat s torrentů, mám pomalí připojení chtělo by to více seedu Very Happy a nebo novej net Very Happy a co ty??
ja bych radsi TBC
Návrat nahoru Goto down
suny




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 31. 01. 09
Age : 29

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:28 am

Inkvizitor napsal:
suny napsal:
inkvizitor chtel by jsi prejit na Wotlk nebo zustat u TBC??? já jsem pro wotlk, už jen s toho důvodu že to může být nové pěkné prostředí a když DL napsal že sem dá linky na wotlk ke stáhnutí tak proč ne protože kupovat org se mě fakt nechce za 1 000 ;- ) a co jsem to pokoušel stahovat s torrentů, mám pomalí připojení chtělo by to více seedu Very Happy a nebo novej net Very Happy a co ty??
ja bych radsi TBC

njn, já ted zatím hraju na jiném serveru, když se tu přejde na wotlk tak půjdu jsem, když tu zůstane TBC půjdu na ten jak jsem ted Smile
Návrat nahoru Goto down
Kron

Kron


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 16. 12. 08
Age : 32

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSun Mar 01, 2009 5:12 am

Jo jo muj nozor znáte...sem zasedně proti ale nic nezmenim:-)
Návrat nahoru Goto down
Derk




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 16. 12. 08

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Wotlk   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSat Mar 14, 2009 3:18 am

Na wotlk si pockejte nejakej ten rok, u TBC to trvalo minimalne rok nez to poradne vychytali a jeste dotedka to neni 100%. Nejsem zvedavej aby mi pak pulka veci nesla, po tom vubec netouzim.
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeWed May 13, 2009 2:33 pm

WotLK > TBC
Daleko lepsejsi datadsk nez byl TBC, rozhodne ho tam soupnete :p
Návrat nahoru Goto down
winkli




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 07. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeThu Jul 09, 2009 11:12 pm

A co takhle nechat TBC a jako druhej servr WOTLK? TEnto servr je jeden z mala nej 243 servrua je skoda to zahodit. Vetsina servru prechazi na licha a ne kazdej ho chce,proto jsem se dostal na tento servr. Ja jsem zastance TBC,wrat ztraci smysl hry ale to je vec nazoru..jsem proti Wink

Pokud chteji wotlk je tu spousta jinych servru, lidi si ceni wow class, tbc.
Návrat nahoru Goto down
Moona




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 08. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:07 pm

Nová uzemí a nové q díky tomu bych byla pro ale kvůli DK to nemá smysl affraid
Návrat nahoru Goto down
Aewin




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 12. 08. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: TBC   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:37 pm

Tbc foreva Razz
Návrat nahoru Goto down
Xender

Xender


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 24. 08. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: wotlk   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 2:10 am

tak postupu nezabráníš jednou to příjde, ale teď rozhodně ne jsem proti afro
Návrat nahoru Goto down
winkli




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 07. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:31 pm

myslim ze tady nejde o postup dopredu, vsude mas plno servru s wotlk lidi tu hraji protoze chcou tbc 243 servr a proto tu jsem i ja,nejakej woltlk me nezajima Wink
Návrat nahoru Goto down
Alik




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 30. 08. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 9:01 am

ja som rozhodne preoti
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 9:33 am

Alik napsal:
ja som rozhodne preoti

a důvod?
Návrat nahoru Goto down
Unerogi

Unerogi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 02. 09
Age : 32

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 6:42 am

podle me je TBC lepsi... mysli si co chces ale WOTLK se me z vetsi casti nelibi... treba ze s5 a s6 muzes dostat z PVE bossu nebo ze misto group buffu sou full raid buffy, pak se mi jeste nelibi spell power a to ze vsichni tankove muzou tankovat skupiny jak prd...nerikam ze je celej spatnej treba WG je jedna z nej veci jakejch sem ve wow poznal (az na ty lagy) pak este dlouhy chain q kde neco dokazes treba osvobodis UC a zabijes warimathase.. ale bet na raidu s zeleno modrim gearem... no to je jak na neofiku... No este ze udelali ulduar
Návrat nahoru Goto down
Inkvizitor

Inkvizitor


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 7:30 am

yappy proc vubec hrajes tu kdyz se ti libi wotlk?
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 8:34 am

Pze tady se mi libi taky...
A neni to jen o hre samotne, ale predevsim s kym hrajes.

Jinak Une, vse co jsi vyjmenoval je zjednopduseni hry, prave pro lidi typu Derk co by meli nejradeji vse zdarma, myslim ze kdyby tu byl wotlk tak by se chodilo vic dungeonu a trochu by to prospelo pve.
Návrat nahoru Goto down
Smoulik




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 09. 09

Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: wotlk   Přechod na WoTLK I_icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:36 am

Ja tedy osobne hral wotlk a reknu ty classy nejsou vyrovnane nekdo mysli ze ano ale de o to staci dobre umet za svou class a na TBC date skoro all ale ja se do toho tez nebudu plest...


Sem proti wotlk
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přechod na WoTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přechod na WoTLK
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Přechod na WOTLK
» Přechod na TS TBC Trinity Core

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IronFist2 - Fórum :: IronFist2 WoW Server :: Návrhy-
Přejdi na: