IronFist2 - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Server
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Návrhy a vylepšení

Goto down 
+8
elvis123
Koudis
Unerogi
Hasan
Inkvizitor
Swifty
Saffron
-DarkLich-
12 posters
AutorZpráva
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeTue Dec 16, 2008 6:59 am

Zde můžete psát Vaše návrhy a vylepšení. Arrow
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
Saffron

Saffron


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 12. 08
Age : 112
Location : The Bottomless Pit...among with Satan.

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeThu Dec 18, 2008 5:10 am

Co takhle nějaký ingame ranky ?... cheers Jako jsou třeba Overlordi...Very Happy A nemyslim tim eventy, jak je psáno na hl. straně... drunken
Návrat nahoru Goto down
http://www.lide.cz/Shathan
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Odpověď   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeFri Dec 19, 2008 3:22 am

A ty myslíš jako bylo dříve ranky za honory? Litenaut, Commander atd. Ale hlavně jaký by to mělo význam, když někdo bude mít vyšší rank atd. ?
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
Swifty




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 01. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Drop   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeMon Jan 19, 2009 11:46 am

Caw DL,
bejval sem Game Master naky ty roky na celkem znamym serveru [CzF] Bugs kde jsme toho s dobrou partou GM celkem dost dokazali (bohuzel admin Mates uz nemohl dal hostovat). Diky nasemu systemu jsme ziskali ke kazdym vecernim hodinam pres 200 online hracu. Jezdilo se PvP, raidy, naky ty eventy atd.. Nejvetsi zasluhu na tom mel zvysenej XP rate stejne jako mate ted vy (bohuzel pouze do konce ledna) a take drop coz bohuzel tady neni a je to podle me celkem dobry napad. V IF2 planu pisete o obtiznosti, svet podle hracu atd. coz je chvalyhodne. Chtel jsem jen navrhnout zvyseni dropu. Vzhledem k poctu hracu co byva online je tu ziskavani dobreho equipu jeste tezsi nez na offiku. Celkove se tu hraci sejdou pravidelne na jeden Raid a pak tu mezi nekterymi hraci vznikaji relativne ne zrovna pratelske vztahy. Je to podle me celkem dobre reseni. Pokud chces slyset detaily nebo jestli stojis o nejake rady, ci jake eventy se hraji jinde z pohledu bejvaleho GMka jineho serveru ozvi se mi na ICQ: 306-140-495. A mimochodem.. dobrej server gratuluju Wink
Návrat nahoru Goto down
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Server   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeMon Jan 19, 2009 3:27 pm

S tebou souhlasím a ty raty ještě budou, ale musim to nějak tvořit jako zajímavé možnosti pro hráče. Drop je tu zvýšený 3x na zelené, 2x modré, 1x fialové ty jsou normal akorát to není na hlavní stránce napsané což je možná chyba, ale doplnim to. Je tu ještě spoustu věcí co je potřeba doladit ale je to otázka aktivity a času. Na ICQ určitě napíšu :-)
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
Swifty




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 01. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Swifty   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeTue Jan 20, 2009 1:51 am

Ok, pocitam s tebou Wink
Návrat nahoru Goto down
Inkvizitor

Inkvizitor


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeSun Feb 08, 2009 2:50 pm

Ty ranky jak rikal safron bych podporil...kdyz se zavede takova "odmena" za PvP tak se BG budou chodit castejc...nejspis Smile
Návrat nahoru Goto down
Hasan

Hasan


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 03. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeFri Mar 06, 2009 3:20 pm

-DarkLich- napsal:
Zde můžete psát Vaše návrhy a vylepšení. Arrow
Čus

Pár nápadu na vylepšení:
- povolit 3 profese (odskoušeno na Spojce)
- teleporter NPC do dungů
- porty do Grubaschi arény od Ali i Hordy a zase zpět do OG a SW (dát tam vendory na PvP veci, opravaře, vendora na jidlo, vendory pro připojení do Battle Groundů a Arén,stable mastera, křesla na okraj atd.... dali by se tam pak dělat i eventy)
- protože tu zatím nehraje tolik lidí, dal bych do posledních bossů v 70kovejch dunzích pro 5 lidí (Alkatraz,Mechanar,Botanice,Shadow Lab. itemy S2 - sety i zbraně), myslím, že by to trochu rozhejbalo chození menších dungů i PvP

Fajn den :-)

Hasan
Návrat nahoru Goto down
Unerogi

Unerogi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 02. 09
Age : 32

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeSat Mar 07, 2009 9:04 am

- povolit 3 profese (odskoušeno na Spojce)
- teleporter NPC do dungů

mno to by bylo jak na Funku
Návrat nahoru Goto down
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeMon Mar 09, 2009 7:56 am

Ač se zdá že jsme fun nebo si na něj hrajeme tak to není pravda. Jsou zvýšené XP (ale z důvodu že expení už každý zná a vyšší XP = více lidí), dropy jsou sice také zvednuté ale jen těch horších věcí. Jinak vše ostatní u nás má úroveň a vše je možné dát a opravdu to stojí za to. Osobně mám proschozené všechny 5 dungy normál a heroic a Karazhan i část ZA a myslím, že je to na úrovni. Nemá smysl dávat vendory na fialové věci. My chceme podporovat PvE ale i PvP a nechceme si získat hráče na nějaké itemy nebo blbosti co dostanopu zadarmo. My si hráče chceme získat kvalitou a přístupem. A myslím že takový přístup a kvalitu jako je u nás se těžko hledá. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
Hasan

Hasan


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 03. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeTue Mar 10, 2009 10:25 am

-DarkLich- napsal:
Ač se zdá že jsme fun nebo si na něj hrajeme tak to není pravda. Jsou zvýšené XP (ale z důvodu že expení už každý zná a vyšší XP = více lidí), dropy jsou sice také zvednuté ale jen těch horších věcí. Jinak vše ostatní u nás má úroveň a vše je možné dát a opravdu to stojí za to. Osobně mám proschozené všechny 5 dungy normál a heroic a Karazhan i část ZA a myslím, že je to na úrovni. Nemá smysl dávat vendory na fialové věci. My chceme podporovat PvE ale i PvP a nechceme si získat hráče na nějaké itemy nebo blbosti co dostanopu zadarmo. My si hráče chceme získat kvalitou a přístupem. A myslím že takový přístup a kvalitu jako je u nás se těžko hledá. Wink

Čus...
Těmi vendory, jsem nemyslel, že by prodávali za goldy nějaké věci, ale například vendora co je v areně v Nagrandu, jen dát toho samého do grubaschi, prodává normálně za Arena pointy a honory ...
Teleporterem se snad nic nepokazí... jen to šetří čas :-), koho baví letět 10 minut na lítákovi do Mechanaru? :-)
A lepší drop do posleních 70 kovejch dungů proto, že tu zatím není tolik lidí a S2 si myslím stejně nikdo nekupuje, to už radši vydrží na S3 nebo S4. Nebylo by to zadarmo, ale za kill posledního bosse.
Toť na vysvětlenou, ale sem tu novej, nechci rozumovat :-D, jen sem napsal, co se mi líbilo na jiných serverech a co by podle mě mohlo natáhnout lidi.
Zdarec...

Hasan
Návrat nahoru Goto down
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeTue Mar 10, 2009 5:13 pm

Tak ty vendoři s nějakými věcmi není špatný nápad je pravda že goldy může získat každý, něco vymyslím. Ale porty do dungů, když máš před dungeonem meeting stone?
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
Koudis




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 07. 09
Age : 30
Location : Ostrava

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 11:39 am

-DarkLich- napsal:
Tak ty vendoři s nějakými věcmi není špatný nápad je pravda že goldy může získat každý, něco vymyslím. Ale porty do dungů, když máš před dungeonem meeting stone?
Ahoj jsem tady new sice ještě nehraji na serveru ale už 25 nebo 27 začnu tento server se mi mooc líbí už jen tím videem ale mohli by jste dát více videa z vašeho servru jako třea jak jedete pvp nebo videa z eventů atd..
Navíc vše bych nechal ták i ty dropy i ty expy.Pokud vím tak trochu skušený hráč umí naexpit 70 lvl.A když zvíšíte ty dropy atd.. už by sem začaly chodit lamy a to přece nechcete.Myslím že kdo by chtěl jít na fun tak může jít na Giga Fun ale server se rozpadá tak jsem přešel k vám!!
A pokuď jste neměnili statistiky věcí tak je snad normál se podívat na
http://wowhead.com
a tam si najít danou sekci nebo item nwm jak to tu chodí s expy jen jestli někdo můžete říct kolik mobů musím zabít na 1 lvl abych měl 2 lvl.Hrál jsem na serveru wlci jestli znáte a tam jsem udělal 70 úplně do pohody.Jen znát q za které je hodně expů a lehce se plni lol! lol!
Na vašem serveru si rozjedu paladina za alianci s nickem Whitepower
A jen se chci zeptat kolik máte tak asi lidí denně online??
Ať vím jen jestli se dá najít nějaký kámoš co by mi pomáhal atd.. že by jsme jeli spolu.
A jen otázečka hrajou na serveru nějaké holky nebo jen kluci co mají kolem mých let což je 15.
Můžete si SZ a prosím nevíte někdo včera jsem se registroval ale dnes jsem se nomohl přihlásit asi jste mě smazali nwm proč prosím nechejte me tady Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
elvis123

elvis123


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 08. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 8:29 am

co takhle povolit kód na goldy?
Návrat nahoru Goto down
winkli




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 07. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:39 pm

po prazdninach bych sundal vsehny ty hovadiny jako jsou blue itemy, instant apod. zas tolik lidi to nepritahlo spis jen demenci..
Návrat nahoru Goto down
Aewin




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 12. 08. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Tj   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 1:21 am

souhlasim s winklim Razz
Návrat nahoru Goto down
zaylander




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 25. 08. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: navrh   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 2:51 pm

zdarec.... hele chtel bych jen navrhnout..... aby se mohli trashe chodit v 5 lidech,,,, ,SP BT Hyjal a ssc...... protoze tu neni tolik lidi co by rado PVE......


srry za prvopisny chyby xD zdarec
Návrat nahoru Goto down
Aewin




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 12. 08. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: :-D   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:00 pm

Si blazen... v 5 nedas nic Very Happy krom toho hyjalu kde muzes pres guardy no...
Návrat nahoru Goto down
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 3:03 am

No tak v 5 lidech 25 dungy je trochu nesmysl. To by tu každý běhal s T6 atd... to je ještě horší než ty vendoři.
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
qakk

qakk


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 08. 07. 09

Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:12 pm

když tak koukám na hodnoty item dropu a jiný, tak to tu upadlo v kvalitní fun No Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrhy a vylepšení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy a vylepšení   Návrhy a vylepšení I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrhy a vylepšení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Návrhy na Eventy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IronFist2 - Fórum :: IronFist2 WoW Server :: Návrhy-
Přejdi na: